agrall 1 agrall 2 agrall 3 agrall 4
Každoroční show v sídle společnosti Agrall je potěšením pro návštěvníky. Bohatý zábavný program a představení strojů a techniky doplněné o umělecká vystoupení. Vše bylo doplněno výborným občerstvením a perfektním počasím. 

mwc1 mwc2 mwc3 mwc4
mwc5 mwc6 mwc7 mwc8
Kompletní vybavení audio vizuální technikou expozice: XURA/MAVENIR, SK TELECOM, SAMSUNG, SAMSUNG/PEUGEOT, ESET, ACE TECHNOLOGY. Celkem jsme dodali cca 7,5t vybavení.

Ples jako Brno se prezentuje jako zážitkový ples a také tomu tak je. Neskutečně skvělé jídlo, zábavný program a perfektní obsluha. To vše sme mohli letos podpořit naší perfektní technikou. Od konstrukcí až po kamery. (tedy úplně vše) :-)
V prostorách třineckého kulturního domu Trisia jsme realizovali unikátní Ples pro Třinecký inženýring. V klasickém divadelním sále se sedačkovým sezením jsme vytvořili plesoví sezení s kulatými stoly pro cca 200 lidí. Elevace jsme postavili nad klasické sedačky. Samozřejmě jsme vše dotáhli k dokonalosti i díky ozvučení, osvětlení, LED stěně, kamerám i projekčnímu plátnu pro prezentaci. (plátno například v jednom okamžiku zmizelo a za ním se objevila nachystaná kapela a LED pásy)
Hvězdárna a planetárium Brno připravilo divákům skvělou emotivní podívanou. My jsme celou akci zaštítili technicky od konstrukcí přes osvětlení, ozvučení až po odbavení celého netradičního obsahu kruhové projekce.Celá show se opakovala s 15 min pauzou několikrát za večer a na své si přišlo tisíce návštěvníků brněnské Kraví hory.

Kompletní realizace LED stěn pro přímý přenos do vysílání České Televize. Signálová distribuce, a celkem cca 70m2 LED stěny P3,9mm.

Na Horním náměstí ve Znojmě proběhl letošní majáles spolu s námi a několika kapelami. Jako bonbonék na konec vystoupil Ben Cristovao a naplnil náměstí spoustou fanoušků.
Znojemský Majáles byl od nás vybaven střechou 12x10m vč. podia se zábradlím, špičkové ozvučení JBL VTX Line array a osvětlením ROBE.

V nedaleké Bratislavě jsme dodali několik LED obrazovek a ozvučení vč. servisu na stáncích společnosti Hyundai a Peugeot.


Jedni z nejúspěšnějších podnikatelů se sešli v brněnském SONO centru aby předali své zkušenosti studentům a začínajícím podniktelům. Tuto unikátní konferenci jsme vybavili spoustou techniky. Kromě LED stěny pro videa a prezentace jsme doplnili dekorace na podiu (kancelář v New Yorku) iluzí oken s výhledem na mrakodrapy v NY. A to sice včetně výroby speciálního videa, kde se měnilo počasí, denní doba, létaly helikoptéry a ptáci nebo třeba pršelo.

V garážích jsme pak doplnili expozici partnera konference, společnost BMW o bezrámečkovou videostěnu pro prezentaci firemních videí. Dále jsme různě rozmístili mnoho světel a reproduktorů aby každý měl skvělý zážitek.

V rámci smluvní spolupráce se společnosti Veletrhy Brno, a.s. jsme dodali cca 200ks obrazovek desítky kusů reproboxů a mnoho příslušenství na více než 40 výstavních stánků po celém výstavišti. To vše jsme podpořili přítomností servisního týmu po celou dobu akce.

Již pravidelně dodáváme na několik duchovních koncertů v mnoha kostelích, katedrálách a chrámech osvětlení vč. dodávky elektrocentrály.

Komplexní dodávka LED stěny, podia a odbavení videa a prezentací na firemní akci společnosti Atlas Copco. Několikadenní přípravy a zkoušky vyústily v úspěšnou do detailu připravenou akci.

V Německém Stuttgartu jsme zajistili dodávku několika desítek obrazovek vč. seamless stěny. To vše kompletně včetně odbavení signálu a kabeláží.

Kompletně jsme postavili stage pro doprovodný program na veletrhu Motosalon 2016 na brněnském výstavišti. LED stěna, podium, světla, zvuk. Mimo jiné jsme ozvučili i společenský večer vč. nazvučení kapely.

Dále jsme zajistili LED stěnu a kamerový záznam a live odbavení videa v pavilonu F, kde probíhaly show na motorkách a snad všem co má motor.


Pro společnost XURA, která se zabývá HW i SW pro GSM brány jsme realizovali zajímavý a zároveň ve veletržní branži odvážný projekt. Na veletrhu světové úrovně jsme pro klienta zajistili nejen velké množství obrazovek, odbavení a distribuci videosignálu ale také osvětlení celé expozice.

Projekt jsme připravili od video-vizualizace toho co a jak na stánku bude svítit, přes zpracování materiálů pro výrobu až po programming na místě a dodání veškerého vybavení. Bezpochyby se jednalo o jeden z nejzajímavěji pojatých stánků na MWC.

IMG 3369IMG 3368
Jako jedni z dodavatelů jsme se podíleli na realizaci celé akce. Na dobu několika dní jsme dodali spoustu drobných signálových komponent, kabeláže a bezdrátových přenosů audia i videa pro fungování odbavení audia a videa pro všechny návštěvníky.

Dále jsme dodali HD LED stěny do VIP stanů vč. ozvučení a kompletní signálové distribuce.

Unikátní světelná a videomappingová show k oslavení zimního slunovratu. Desítky kusů inteligentních světel a desítky kusů rgb světel. Dále nejvýkonnější projektory o světelnostech 10.000ANSI pro videomapping na kopuli a nad vchod. Dále také mnoho tisíc wattů v ozvučení pro návštěvníky. Realizováno pro Hvězdárnu ve spolupráci s CYBER LIGHTS a VISUALOVE.

Druhý ročník po zásadní změně designu celé stage, kterou dodáváme na klíč. Osvětlení, ozvučení, podium, konstrukce, LED obrazovka, ozdoby, světýlka, stuhy... To vše ladí dohromady přesně jak má. Snad to takto pomáhá k navození té správné vánoční nálady.

Již podruhé v řadě jsme se podíleli na show při rozsvícení Vánočního stromu na nám. Svobody v Brně. V loňském roce jsme dodali světelnou show na klíč. Letos jsme dodali na klíč videomappingovou show, která se opakovala celkem 4x za večer. Unikátní videomappingovou show spolu s námi zpracovával tým kreativců pod značkou VISUALOVE.

20151201 095524
Na stánku EGYPT jsme zajistili 14 na sobě navzájem nezávislých LED obrazovek o rozměru 1x1m vč. odbavení videa.

Další ročník benefičního koncertu "pro KRTKA" jsme podpořili kamerovým vybavením vč obsluhy, videorežií a odbavením videopříspěvků vč. velkoplošné projekce a plátna.

IMG 2942
Kumulát veletrhů o sportu, tancování a životním stylu jsme vybavili desítkami reproboxů, obrazovek, podií a světel. Mimo to jsme se účastnili veletrhu Theatre tech a event production jako vystavovatelé. Na našem stánku jsme také pěkně vyřádili.

Zde jsme zajistili ozvučení a osvětlení vč. odbavení audio příspěvků. Konečně si mohli atmosféru doprovodné muziky nebo rytmických bubnů vychutnat i ti co seděli nahoře na tribuně. :-)

Kompletní zajištění audiovizuální techniky na konferenci bankovního sektoru. Velkoplošné projekce, ozvučení, kamery, režie, hlasovací systém a v neposlední řadě koncert pro vip večer.

Gamingový veletrh je každoročně velká zastávka pro každého hráče jakýchkoliv her. Desetitisíce lidí, co zde každý den proudí jsou toho důkazem. Vystavují zde všechny největší herní společnosti. My jsme kompletně vybavili LED stěnou, LCD obrazovkami, ozvučením, osvětlením, počítači a monitory hned 6 stánků a na dalších 2 jsme se podíleli.

Jako jediní v ČR jsme zakoupili nejnovější systém ozvučení od firmy JBL a to sice serii VTX. S radostí jsme jej zapůjčili na festival Pohoda na Slovensko, kde plnil funkci jako takzvaný OUTFILL (hraje do boků, tam kde už hlavní zvuk není slyšet) a FRONTFILL (hraje pro lidi v prních řadách, tam kde ještě není slyšet zvuk z hlavních boxů)

20150712 001059
Martin Fiedler alias Fidli každý rok pořádá tuto taneční super akci, která je již známá snad po celém světě. Letošní ročník jsme pomohli zvednout zase o kousek výše díky LED stěně s vysokým rozlišením, která byla základem hlavní stage.

Polní den byl ve znamení zemědělské techniky takzvaně v akci. Vyžadovalo to tribunu pro několik stovek lidí, LED obrazovku velkou dost na to aby každý viděl a k tomu tedy kamery a kameramany vč. bezdrátového přenosu videa z celého pole do videorežie. Netradiční zde byla například branka přes silnici druhé třídy, kde jsme se museli vypořádat z převedením kabelu elektřiny 400V přes tuto frekventouvanou silnici tak aby zůstala zachována bezpečnost provozu. Mimo to se branka marketingově využila.

Kromě tradičního kompletního vybavení celého veletrhu a všech prostor, podií a stánků av technikou (ozvučením, mikrofony a obrazovkami) jsme postavili pro návštěvníky několik tribun aby měli lepší výhled na předvadiště se zvířaty. Celkem se jednalo o tribuny pro cca 1000 lidí. To vše pomocí certifikovaného systému nivtec.

Postarali jsme se o dodání několika desítek obrazovek a video komponent na konferenci společnosti Huawei. Zde jsme také "dodali" WI-FI signál pro všech 600 účastníků konference po dobu tří dnů. Kvalitní wi-fi byla základem a velmi důležitou součástí celé akce, jelikož se na ní mimo jiné testovala nová aplikace odesílající fotografie na twitter.

Akce se zadáním: "ať je to bomba" :-) A taky byla. Videomapping, světelná show, LED stěna 5x5m, aquabelly tancující v akváriu... To vše na Vás čekalo ve vstupní hale na výstavu. Dále jsme kompletně postavili konferenční sál od podlahy až ke stropu včetně veškeré techniky a židliček.

Kompletní technické zajištění konference. Mnoho projektorů projekčních pláten a ozvučení. Dále také digitální tlumočení a audio záznam z jednání. To vše v naší režii.

Kompletně jsme vybavili AV technikou stánky Hyundai, Peugeot a dále jsme se podíleli na stáncích KIA, AUDI a ŠKODA. Autosalony jsou vždy ve znamení LED obrazovek. Dále je k tomu potřeba kvalitní zvuk a další support i po dobu veletrhu.


Technicky jsme zajistili osvětlení, ozvučení, live kamerový přenos a konstrukce pro firemní akci s názvem AGRALL show day 2015. Jednalo se o show spojenou s předvedením nejnovějších zemědělských strojů. Kromě LIVE přenosu šlo vše také do záznamu a z naší produkce vzešlo Video II.


Jedna z mnoha tanečních akcí, které pravidelně pro CLUB 596 děláme. Kompletní dodávka ozvučení, osvětlení a konstrukcí.


V olomouckých Smetanových sadech jsme navezli přes 100ks RGB LED světel, kterými jsme nasvítili ústřední promenádu až k soše p.Smetany. Veškerá světla vč. ozvučení byly naprogramovány do hudby a celkový efekt zastavil snad každého kolemjdoucího.


Poměrně naddimenzovaná akce pro vyznavače dark hudby a dark všeho. :-) Dodali jsme obrovskou efektovou LED stěnu, desítky inteligentních otočných světel vč. hliníkových konstrukcí, a celý večer jsme zaznamenávali na 3 kamery.


V Brněnské hale Vodova vystoupila francouzská zpěvačka ZAZ. Byla to velkolepá show na kterou jsme dodali konstrukce, podium, osvětlení, projekce, kamerový přenos a zábrany.


Držitel 14 cen Grammy, Herbie Hancock vystoupil v Brněnské hale Vodova. Umělce jsme podpořili technickým zázemím obsahujícím: Konstrukce, podia, osvětlení, videoprojekce, kamerový přenos a židle.

Kletch CZ s.r.o.
Výstaviště 405/1
Brno 647 00

Tel: +420 607 147 717
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.jblvtx.cz www.ledp3.cz www.podiumbrno.cz